Početna
 

Davor Božinović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 19.07.2019.
Predstojnik Ured predsjednika Vlade RH
27.10.2016. do 09.06.2017.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo unutarnjih poslova 09.06.2017.