Početna
 

Ured predsjednika Vlade RH

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik predstojnika Tena Mišetić 30.07.2020.
Predstojnik Zvonimir Frka-Petešić 30.07.2020.
Predstojnik Zvonimir Frka-Petešić
01.09.2017. do 30.07.2020.
Zamjenik predstojnika Tena Mišetić
27.10.2016. do 30.07.2020.
Predstojnik Davor Božinović
27.10.2016. do 09.06.2017.
Predstojnik Tomislav Saucha
29.12.2011. do 22.01.2016.