Početna
 

Danijel Žamboki

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Predsjednik Upravnog vijeća Hrvatska energetska regulatorna agencija 15.10.2021.
ravnatelj uprave Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine
11.02.2021. do 15.10.2021.
Pomoćnik ministra Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine
23.07.2020. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja
17.02.2016. do 23.07.2020.

Akti

Izvješće o imovinskom stanju