Početna
 

Danijel Meštrić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
ravnatelj uprave Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine 11.03.2021.
Državni tajnik Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja
06.07.2017. do 24.09.2020.
Pomoćnik ministra Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja
12.01.2012. do 17.02.2016.