Početna
 

Josipa Rimac

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ministarstvo uprave 14.09.2017.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
18.09.2015. do 28.12.2015.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Gradonačelnik Grad Knin
07.06.2013. do 17.09.2015.

Izvješće o imovinskom stanju