Početna
 

Lovro Kuščević

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 18.07.2019.
Ministar Ministarstvo uprave
09.06.2017. do 09.07.2019.
Ministar Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja
19.10.2016. do 09.06.2017.
Ministar Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja
22.01.2016. do 19.10.2016.
Općinski načelnik Općina Nerežišća
23.05.2013. do 24.01.2016.

Izvješće o imovinskom stanju