Početna
 

Sanja Udović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Viškovo 08.06.2017.
Općinski načelnik Općina Viškovo
10.06.2013. do 07.06.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020.

Izvješće o imovinskom stanju