Početna
 

Marija Vučković

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ministarstvo poljoprivrede 24.11.2016.
Pomoćnik ministra Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije
24.02.2016. do 24.11.2016.
Zamjenik župana Dubrovačko - neretvanska županija
27.05.2013. do 23.02.2016.