Početna
 

Vesna Pusić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
30.01.2016. do 14.10.2016.
Ministar Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
23.12.2011. do 22.01.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Potpredsjednik Hrvatski sabor
03.02.2016. do 14.10.2016.
Prvi potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske
16.11.2012. do 22.01.2016.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
ASCENDANT d.o.o. Član obitelji 25% Nije potrebno

Izvješće o imovinskom stanju