Početna
 

Leon Žulj

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
ravnatelj uprave Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine
23.07.2020. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Ministarstvo državne imovine
29.03.2018. do 23.07.2020.
Gradonačelnik Grad Valpovo
04.06.2013. do 08.06.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
05.02.2016. do 14.10.2016.

Izvješće o imovinskom stanju