Početna
 

Ministarstvo državne imovine

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Mario Banožić
19.07.2019. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Leon Žulj
29.03.2018. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Ivana Pintar
14.09.2017. do 23.07.2020.
Glavni tajnik Danijel Škugor
21.06.2017. do 23.07.2020.
Državni tajnik Krunoslav Katičić
17.11.2016. do 21.07.2020.
Državni tajnik Tomislav Boban
17.11.2016. do 24.09.2020.
Ministar Goran Marić
15.11.2016. do 16.07.2019.