Početna
 

Siniša Hajdaš Dončić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 30.06.2017.
Zastupnik Hrvatski sabor
30.01.2016. do 14.10.2016.
Ministar Ministarstvo pomorstva, prometa i infrastrukture
19.04.2012. do 22.01.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Potpredsjednik Hrvatski sabor 30.06.2017.