Početna
 

Đuro Popijač

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Predsjednik uprave Petrokemija d.d.
07.02.2017. do 31.10.2018.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Izvješće o imovinskom stanju