Početna
 

Nada Murganić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku
19.10.2016. do 19.07.2019.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
31.01.2014. do 28.12.2015.

Izvješće o imovinskom stanju