Početna
 

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ivica Bošnjak
03.10.2019. do 24.09.2020.
Ministar Vesna Bedeković
19.07.2019. do 21.07.2020.
Glavni tajnik Vedrana Stecca
01.01.2018. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Ivica Bošnjak
14.12.2017. do 03.10.2019.
Pomoćnik ministra Nada Zrinušić
31.03.2017. do 11.02.2021.
Državni tajnik Margareta Mađerić
22.12.2016. do 24.09.2020.
Državni tajnik Marija Pletikosa
17.11.2016. do 24.09.2020.
Ministar Nada Murganić
19.10.2016. do 19.07.2019.
Pomoćnik ministra Josip Masnić
01.03.2016. do 30.06.2019.