Početna
 

Željko Jovanović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 22.07.2020.
Ministar Ministarstvo znanosti i obrazovanja
23.12.2011. do 11.06.2014.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 23.12.2011.