Početna
 

Ured Predsjednika Republike Hrvatske

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Pomoćnik pročelnika Kabineta predsjednika Goran Grobotek 07.04.2020.
Pročelnik Kabineta Predsjednika RH Bartol Šimunić 01.04.2020.
savjetnik Predsjednika za odgoj i obrazovanje Jadranka Žarković 21.02.2020.
pomoćnik glasnogovornika Bartol Šimunić
21.02.2020. do 31.03.2020.
Šef protokola Dragana Podner 21.02.2020.
Glasnogovornik Nikola Jelić 21.02.2020.
savjetnik Predsjednika za ljudska prava i civilno društvo Melita Mulić 21.02.2020.
Savjetnik Predsjednika za obranu i nacionalnu sigurnost Dragan Lozančić 21.02.2020.
Glavni tajnik Mirjam Katulić 21.02.2020.
savjetnik Predsjednika za vanjsku i europsku politiku Orsat Miljenić 21.02.2020.
Predstojnik Ureda Predsjednika Orsat Miljenić 21.02.2020.
Savjetnik Predsjednika Republike Hrvatske Vladimir Lončarević
01.03.2019. do 14.02.2020.
Savjetnik Zrinko Petener
01.03.2019. do 18.02.2020.
Savjetnik Predsjednika Republike Hrvatske Mirjana Hrga
16.01.2019. do 08.01.2020.
Savjetnik Predsjednika Republike Hrvatske Sebastian Rogač
16.01.2019. do 18.02.2020.
Savjetnik Predsjednika RH za gospodarstvo Marko Primorac
01.07.2018. do 18.02.2020.
Glasnogovornik Ivana Crnić
01.09.2017. do 18.02.2020.
Savjetnik Predsjednika za društvene djelatnosti Renata Margaretić Urlić
20.12.2016. do 18.02.2020.
Pročelnik Kabineta Predsjednika RH Natalija Hmelina
01.05.2016. do 18.02.2020.
Predstojnik Ureda Predsjednika Anamarija Kirinić
01.05.2016. do 18.02.2020.
Šef protokola Tina Tödtling
01.05.2016. do 18.02.2020.
Savjetnik Predsjednika RH za obranu i nacionalnu sigurnost Maja Čavlović
01.03.2016. do 31.08.2017.
Savjetnik Predsjednika Republike Hrvatske Mladen Pavić
19.02.2015. do 15.09.2016.
Šef protokola Natalija Hmelina
19.02.2015. do 01.05.2016.
Pročelnik Kabineta Predsjednika RH Anamarija Kirinić
19.02.2015. do 01.05.2016.
Savjetnik Predsjednika Republike Hrvatske Andro Krstulović Opara
20.02.2015. do 16.08.2016.
zamjenik šefa Protokola Tina Tödtling
19.02.2015. do 01.05.2016.
Pomoćnik savjetnika Predsjednika za unutarnju politiku Vladimir Lončarević
17.03.2010. do 15.07.2015.
Pročelnik Vojnog kabineta Predsjednika Ivica Kinder
01.01.2013. do 09.07.2015.
Glavni tajnik Mirjam Katulić
19.02.2015. do 18.02.2020.
Povjerenik Predsjednika za vjerske zajednice Stephen Nikola Bartulica
10.03.2010. do 18.02.2015.

Pravne osobe u odnosu na koja postoji zabrana ili ograničenje poslovanja

Naziv pravne osobe Oblik ustrojstva OIB Adresa Grad
ALKOTEC d.o.o. Trgovačko društvo 76478740404 Sortina 21 Zagreb