Početna
 

Gordan Jandroković

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Predsjednik Hrvatski sabor 05.05.2017.
Potpredsjednik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 05.05.2017.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
BEMING d.o.o. Osobno 54.67 % Da ZVONIMIR JANDROKOVIĆ