Početna
 

Josip Aladrović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike
23.07.2020. do 29.04.2022.
Ministar Ministarstvo rada i mirovinskog sustava
19.07.2019. do 22.07.2020.
Ravnatelj HRVATSKI ZAVOD ZA MIROVINSKO OSIGURANJE
13.04.2017. do 18.07.2019.

Akti

Izvješće o imovinskom stanju