Početna
 

Vesna Bedeković

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020.
Ministar Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku
19.07.2019. do 21.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 19.07.2019.

Izvješće o imovinskom stanju