Početna
 

Ministarstvo pravosuđa

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Pomoćnik ministra Lana Letilović
13.12.2017. do 22.10.2020.
Pomoćnik ministra Jana Špero
28.09.2017. do 23.07.2020.
Glavni tajnik Daniela Petričević-Golojuh
22.09.2017. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Mirela Fučkar
27.07.2017. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Sanda Kulić
06.07.2017. do 23.07.2020.
Državni tajnik Juro Martinović
21.06.2017. do 24.09.2020.
Državni tajnik Josip Salapić
14.06.2017. do 21.07.2020.
Ministar Dražen Bošnjaković
09.06.2017. do 21.07.2020.
Državni tajnik Kristian Turkalj
01.03.2017. do 24.09.2020.
Pomoćnik ministra Vedrana Šimundža-Nikolić
25.02.2016. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Ivan Crnčec
11.02.2016. do 23.07.2020.
Glavni tajnik Damir Kaufman
01.08.2012. do 31.05.2015.
Pomoćnik ministra Ivan Crnčec
19.01.2012. do 11.02.2016.
Ministar Orsat Miljenić
23.12.2011. do 22.01.2016.