Početna
 

Josip Salapić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ministarstvo pravosuđa i uprave 30.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.07.2020. do 30.07.2020.
Državni tajnik Ministarstvo pravosuđa
14.06.2017. do 21.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
04.11.2016. do 11.05.2017.

Akti

Izvješće o imovinskom stanju