Početna
 

Sanda Kulić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
ravnatelj uprave Ministarstvo pravosuđa i uprave 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Ministarstvo pravosuđa i uprave
23.07.2020. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Ministarstvo pravosuđa
06.07.2017. do 23.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 27.10.2016.

Izvješće o imovinskom stanju