Početna
 

Orsat Miljenić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Predstojnik Ureda Predsjednika Ured Predsjednika Republike Hrvatske 21.02.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 21.02.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
30.01.2016. do 14.10.2016.
Ministar Ministarstvo pravosuđa
23.12.2011. do 22.01.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
savjetnik Predsjednika za vanjsku i europsku politiku Ured Predsjednika Republike Hrvatske 21.02.2020.

Izvješće o imovinskom stanju