Početna
 

Marijan Kustić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
09.06.2017. do 05.04.2019.
Zastupnik Hrvatski sabor
05.02.2016. do 14.10.2016.

Izvješće o imovinskom stanju