Početna
 

Krešo Beljak

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Gradonačelnik Grad Samobor
29.05.2017. do 06.06.2021.
Gradonačelnik Grad Samobor
27.05.2013. do 26.05.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 22.07.2020.

Izvješće o imovinskom stanju