Početna
 

Ivan Marijančević

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Selca 21.05.2021.
Općinski načelnik Općina Selca
29.05.2017. do 20.05.2021.
Općinski načelnik Općina Selca
07.06.2013. do 26.05.2017.