Početna
 

Ivica Kovačević

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Jakšić 21.05.2021.
Općinski načelnik Općina Jakšić
08.06.2017. do 20.05.2021.
Općinski načelnik Općina Jakšić
03.06.2013. do 07.06.2017.