Početna
 

Sabina Glasovac

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.
Pomoćnik ministra Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
04.07.2013. do 08.05.2015.

Izvješće o imovinskom stanju