Početna
 

Boris Lalovac

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
30.01.2016. do 14.10.2016.
Ministar Ministarstvo financija
14.05.2014. do 22.01.2016.

Izvješće o imovinskom stanju