Početna
 

Ministarstvo turizma

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Pomoćnik ministra Monika Udovičić
31.08.2017. do 23.07.2020.
Državni tajnik Tonči Glavina
27.07.2017. do 24.09.2020.
Pomoćnik ministra Robert Pende
23.02.2017. do 23.07.2020.
Glavni tajnik Ivo Bašić
14.12.2016. do 23.07.2020.
Državni tajnik Frano Matušić
17.11.2016. do 24.09.2020.
Ministar Gari Cappelli
19.10.2016. do 21.07.2020.
Pomoćnik ministra Olivera Šarić
25.02.2016. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Snježana Brzica
22.02.2016. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Robert Pende
18.02.2016. do 23.02.2017.
Ministar Anton Kliman
22.01.2016. do 19.10.2016.
Pomoćnik ministra Robert Pende
05.01.2012. do 17.02.2016.