Početna
 

Martina Dalić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske
19.10.2016. do 14.05.2018.
Zastupnik Hrvatski sabor
23.12.2011. do 15.07.2015.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta
19.10.2016. do 14.05.2018.