Početna
 

Josip Borić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Lopar 30.05.2017.

Izvješće o imovinskom stanju