Početna
 

Drago Matanović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Glavni inspektor obrane Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH 16.03.2020.
Zamjenik načelnika Glavnog stožera Oružanih snaga Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
15.04.2016. do 15.03.2020.
Zapovjednik Zapovjedništava za potporu Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
01.09.2014. do 15.04.2016.

Izvješće o imovinskom stanju