Početna
 

Registar dužnosnika

Sadržaj registra u formatu prilagođenom za ponovnu uporabu možete preuzeti ovdje.

Prikazano 1501 - 1550 od 1864
Ime i prezime Dužnost Naziv pravne osobe Datum početka obnašanja dužnosti Datum kraja obnašanja dužnosti Dužnost aktivna
Danijel Šaško Zamjenik gradonačelnika Grad Križevci 12.06.2017. 12.06.2017. Da
Stipan Šašlin Općinski načelnik Općina Draž 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Tomislav Saucha Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016. 14.10.2016. Da
Mišel Šćuka Općinski načelnik Općina Ravna Gora 01.06.2017. 01.06.2017. Da
Eni Šebalj Zamjenik općinskog načelnika Općina Matulji 12.06.2017. 12.06.2017. Da
Ivan Šego Zamjenik općinskog načelnika Općina Plaški 25.05.2017. 25.05.2017. Da
Šime Sekula Zamjenik općinskog načelnika Općina Bibinje 06.06.2017. 06.06.2017. Da
Goran Selanec Sudac Ustavni sud Republike Hrvatske 13.10.2017. 13.10.2017. Da
Ante Šeparović Općinski načelnik Općina Blato 08.06.2017. 08.06.2017. Da
Miroslav Šeparović Predsjednik Ustavni sud Republike Hrvatske 13.10.2017. 13.10.2017. Da
Ivan Serdar Ravnatelj Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje 07.11.2019. 07.11.2019. Da
Ljubomir Serdarević Zamjenik općinskog načelnika Općina Zagvozd 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Boris Šerić Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske kopnene vojske Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH 01.01.2018. 01.01.2018. Da
Jure Sertić Direktor Agencija za komercijalnu djelatnost d.o.o.  25.07.2017. 25.07.2017. Da
Đuro Sessa Predsjednik Državno izborno povjerenstvo 20.07.2017. 20.07.2017. Da
Jakša Šestić Općinski načelnik Općina Drenovci 25.05.2017. 25.05.2017. Da
Josip Seuček Općinski načelnik Općina Udbina 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Zvonko Sever Zamjenik gradonačelnika Grad Klanjec 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Vinko Sičaja Zamjenik općinskog načelnika Općina Satnica Đakovačka 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Sonja Šikanić Zamjenik gradonačelnika Grad Novigrad 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Zdenko Šiljak Općinski načelnik Općina Žumberak 25.05.2017. 25.05.2017. Da
Mario Šiljeg Državni tajnik Ministarstvo zaštite okoliša i energetike 14.12.2016. 14.12.2016. Da
Šimo Šiljeg Pomoćnik ravnatelja Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje 18.08.2019. 18.08.2019. Da
Mihaela Silović Zamjenik općinskog načelnika Općina Tordinci 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Hrvoje Šimić Zamjenik gradonačelnika Grad Našice 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Mario Šimić Zamjenik općinskog načelnika Općina Velika Pisanica 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Marko Šimić Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016. 14.10.2016. Da
Vjekoslav Šimić Zamjenik općinskog načelnika Općina Tučepi 25.05.2017. 25.05.2017. Da
Željko Šimić Općinski načelnik Općina Satnica Đakovačka 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Tomislav Šimičević Predstojnik Ureda Predsjednika Hrvatski sabor 17.01.2020. 17.01.2020. Da
Bojan Simonič Općinski načelnik Općina Lovran 12.06.2017. 12.06.2017. Da
Tena Šimonović Einwalter Zamjenik pučkog pravobranitelja Pučki Pravobranitelj 15.07.2013. 15.07.2013. Da
Anja Šimpraga Zamjenik župana Šibensko-Kninska Županija 09.06.2017. 09.06.2017. Da
Vedrana Šimundža-Nikolić Pomoćnik ministra Ministarstvo pravosuđa 25.02.2016. 25.02.2016. Da
Neš Sinožić Zamjenik općinskog načelnika Općina Brtonigla 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Josip Šipek Zamjenik općinskog načelnika Općina Strahoninec 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Ivan Šipić Gradonačelnik Grad Trilj 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Šandor Šipoš Zamjenik općinskog načelnika Općina Draž 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Marijan Širac Zamjenik gradonačelnika Grad Pakrac 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Stjepan Sirovec Zamjenik općinskog načelnika Općina Radoboj 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Štefica Sirutka Općinski načelnik Općina Đelekovec 09.06.2017. 09.06.2017. Da
Mladen Sitek Zamjenik općinskog načelnika Općina Podravske Sesvete 09.06.2017. 09.06.2017. Da
Antonio Škarpa Gradonačelnik Grad Stari Grad 23.06.2017. 23.06.2017. Da
Ivan Skelin Općinski načelnik Općina Prgomet 25.05.2017. 25.05.2017. Da
Marin Škibola Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016. 14.10.2016. Da
Nina Škibola Zamjenik općinskog načelnika Općina Privlaka 30.05.2017. 30.05.2017. Da
Kristina Skoko Zamjenik općinskog načelnika Općina Nijemci 09.06.2017. 09.06.2017. Da
Josip Škorić Predsjednik uprave Hrvatske ceste d.o.o.  02.10.2017. 02.10.2017. Da
Petar Škorić Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016. 14.10.2016. Da
Ivica Škoro Član uprave Imota d.d. 08.05.2009. 08.05.2009. Da

Stranice