Početna
 

Registar dužnosnika

Sadržaj registra u formatu prilagođenom za ponovnu uporabu možete preuzeti ovdje.

Prikazano 1551 - 1600 od 1877
Ime i prezime Dužnost Naziv pravne osobe Datum početka obnašanja dužnosti Datum kraja obnašanja dužnosti Dužnost aktivna
Antonio Škarpa Gradonačelnik Grad Stari Grad 23.06.2017. 23.06.2017. Da
Ivan Skelin Općinski načelnik Općina Prgomet 25.05.2017. 25.05.2017. Da
Marin Škibola Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016. 14.10.2016. Da
Nina Škibola Zamjenik općinskog načelnika Općina Privlaka 30.05.2017. 30.05.2017. Da
Kristina Skoko Zamjenik općinskog načelnika Općina Nijemci 09.06.2017. 09.06.2017. Da
Josip Škorić Predsjednik uprave Hrvatske ceste d.o.o.  02.10.2017. 02.10.2017. Da
Petar Škorić Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016. 14.10.2016. Da
Ivica Škoro Član uprave Imota d.d. 08.05.2009. 08.05.2009. Da
Zvonko Škreblin Općinski načelnik Općina Desinić 09.06.2017. 09.06.2017. Da
Miro Škrgatić Predsjednik uprave Autocesta Rijeka-Zagreb d.d. 01.05.2018. 01.05.2018. Da
Nikola Škrgić Zamjenik općinskog načelnika Općina Vojnić 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Božidar Škrinjarić Općinski načelnik Općina Pokupsko 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Denis Skubic Član uprave Pleter Usluge  d.o.o.  05.07.2016. 05.07.2016. Da
Marijan Škvarić Gradonačelnik Grad Lepoglava 08.06.2017. 08.06.2017. Da
Valentino Škvorc Općinski načelnik Općina Mala Subotica 12.06.2017. 12.06.2017. Da
Vladimir Škvorc Zamjenik općinskog načelnika Općina Gornja Stubica 25.05.2017. 25.05.2017. Da
Đurđica Slamek Općinski načelnik Općina Sveta Marija 30.05.2017. 30.05.2017. Da
Domagoj Šlat Zamjenik gradonačelnika Grad Jastrebarsko 25.05.2017. 25.05.2017. Da
Ivan Slavić Općinski načelnik Općina Sućuraj 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Lidija Slavić Općinski načelnik Općina Kijevo 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Srećko Šlogar Zamjenik općinskog načelnika Općina Desinić 09.06.2017. 09.06.2017. Da
Anka Slonjšak Pravobranitelj Pravobranitelj Za Osobe S Invaliditetom 17.10.2016. 17.10.2016. Da
Admir Smajlović Zamjenik općinskog načelnika Općina Gradec 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Martina Šmar Zamjenik općinskog načelnika Općina Rakovec 30.05.2017. 30.05.2017. Da
Ivan Šmit Općinski načelnik Općina Nova Kapela 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Boris Smojver Zamjenik općinskog načelnika Općina Karlobag 26.06.2017. 26.06.2017. Da
Darko Sobota Zamjenik župana Koprivničko-Križevačka Županija 09.06.2017. 09.06.2017. Da
Deneš Šoja Zamjenik općinskog načelnika Općina Kneževi Vinogradi 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Blaž Šokčević Zamjenik općinskog načelnika Općina Velika Kopanica 09.06.2017. 09.06.2017. Da
Gabrijel Šokičić Zamjenik gradonačelnika Grad Vinkovci 09.06.2017. 09.06.2017. Da
Ratko Sokolić Član uprave Lipovica  d.o.o.  14.11.2010. 14.11.2010. Da
Ivan Soldo Član uprave Hrvatska poštanska banka d.d. 11.09.2019. 11.09.2019. Da
Ivica Sopek Općinski načelnik Općina Tounj 26.05.2017. 26.05.2017. Da
David Sopta Predsjednik uprave JADROLINIJA 11.09.2017. 11.09.2017. Da
Ante Šošić Zamjenik župana Splitsko-Dalmatinska Županija 17.06.2017. 17.06.2017. Da
Filip Šoštarić Zamjenik općinskog načelnika Općina Jesenje 08.06.2017. 08.06.2017. Da
Josip Soudek Zamjenik općinskog načelnika Općina Kaptol 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Boris Španić Zamjenik općinskog načelnika Općina Drenovci 25.05.2017. 25.05.2017. Da
Jana Špero Pomoćnik ministra Ministarstvo pravosuđa 28.09.2017. 28.09.2017. Da
Ranko Špigl Zamjenik općinskog načelnika Općina Omišalj 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Josip Špoljar Zamjenik općinskog načelnika Općina Krašić 09.06.2017. 09.06.2017. Da
Petar Sprčić Član uprave Hrvatska elektroprivreda d.d. 01.01.2018. 01.01.2018. Da
Damir Šprem Općinski načelnik Općina Maruševec 08.06.2017. 08.06.2017. Da
Neven Šprlje Ravnatelj Agencija za reviziju sustava provedbe programa Europske Unije 30.12.2016. 30.12.2016. Da
Katarina Srakočić Zamjenik gradonačelnika Grad Duga Resa 09.06.2017. 09.06.2017. Da
Julijo Srgota Predsjednik uprave HOTELI MAESTRAL d.d. 09.09.2017. 09.09.2017. Da
Dražen Srpak Gradonačelnik Grad Mursko Središće 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Martin Srša Zamjenik općinskog načelnika Općina Sveti Martin Na Muri 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Stjepan Sršek Zamjenik općinskog načelnika Općina Koprivnički Bregi 30.05.2017. 30.05.2017. Da
Katarina Štambuk Zamjenik općinskog načelnika Općina Nerežišća 26.05.2017. 26.05.2017. Da

Stranice