Početna
 

Registar dužnosnika

Sadržaj registra u formatu prilagođenom za ponovnu uporabu možete preuzeti ovdje.

Prikazano 1701 - 1750 od 1863
Ime i prezime Dužnost Naziv pravne osobe Datum početka obnašanja dužnosti Datum kraja obnašanja dužnosti Dužnost aktivna
Damir Trut Pomoćnik ministra Ministarstvo unutarnjih poslova 16.02.2017. 16.02.2017. Da
Martin Tuba Zamjenik općinskog načelnika Općina Molve 13.06.2017. 13.06.2017. Da
Davor Tubanjski Općinski načelnik Općina Antunovac 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Slavko Tucaković Glavni vatrogasni zapovjednik Hrvatska vatrogasna zajednica 30.01.2020. 30.01.2020. Da
Ivan Tuk Zamjenik gradonačelnika Grad Novi Marof 25.05.2017. 25.05.2017. Da
Branko Tukač Općinski načelnik Općina Hrašćina 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Josip Tukara Zamjenik općinskog načelnika Općina Gundinci 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Nataša Turbić Općinski načelnik Općina Gračac 12.06.2017. 12.06.2017. Da
Toni Turčinov Općinski načelnik Općina Murter-Kornati 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Ivica Turić Općinski načelnik Općina Perušić 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Kristina Turk Zamjenik općinskog načelnika Općina Legrad 30.05.2017. 30.05.2017. Da
Željko Turk Gradonačelnik Grad Zaprešić 08.06.2017. 08.06.2017. Da
Ivan Turkalj Zamjenik zapovjednika Hrvatskog vojnog učilišta Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH 01.10.2019. 01.10.2019. Da
Kristian Turkalj Državni tajnik Ministarstvo pravosuđa 01.03.2017. 01.03.2017. Da
Darko Turković Zamjenik općinskog načelnika Općina Ivanska 08.06.2017. 08.06.2017. Da
Boris Tušek Općinski načelnik Općina Novi Golubovec 27.05.2017. 27.05.2017. Da
Žarko Tušek Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016. 14.10.2016. Da
Zdravko Tušek Državni tajnik Ministarstvo poljoprivrede 05.12.2019. 05.12.2019. Da
Miroslav Tuđman Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016. 14.10.2016. Da
Josip Udiljak Član uprave HP - Hrvatska pošta d.d. 25.02.2019. 25.02.2019. Da
Sanja Udović Općinski načelnik Općina Viškovo 08.06.2017. 08.06.2017. Da
Monika Udovičić Pomoćnik ministra Ministarstvo turizma 31.08.2017. 31.08.2017. Da
Zlatko Ugrin Zamjenik gradonačelnika Grad Sinj 17.06.2017. 17.06.2017. Da
Željko Uhlir Državni tajnik Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja 21.06.2017. 21.06.2017. Da
Zrinka Ujević Pomoćnik ministra Ministarstvo vanjskih i europskih poslova 04.05.2016. 04.05.2016. Da
Roberto Ujlaki Zamjenik općinskog načelnika Općina Kotoriba 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Željko Ukić Predsjednik uprave HŽ Putnički Prijevoz d.o.o.  02.10.2017. 02.10.2017. Da
Stipe Ursić Općinski načelnik Općina Brela 25.05.2017. 25.05.2017. Da
Denis Urtajl Zamjenik općinskog načelnika Općina Jagodnjak 25.05.2017. 25.05.2017. Da
Milan Uzelac Zamjenik općinskog načelnika Općina Udbina 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Nikola Uzun Zamjenik gradonačelnika Grad Vrlika 03.06.2017. 03.06.2017. Da
Domagoj Validžić Pomoćnik ministra Ministarstvo zaštite okoliša i energetike 06.07.2017. 06.07.2017. Da
Kažimir Varda Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016. 14.10.2016. Da
Gabor Varga Zamjenik općinskog načelnika Općina Bilje 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Marijan Varga Općinski načelnik Općina Donja Dubrava 12.06.2017. 12.06.2017. Da
Siniša Varga Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016. 14.10.2016. Da
Branko Varjačić Zamjenik gradonačelnika Grad Krapina 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Domagoj Varžić Zamjenik gradonačelnika Grad Belišće 28.05.2017. 28.05.2017. Da
Darijo Vasilić Gradonačelnik Grad Krk 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Marijan Vedriš Zamjenik općinskog načelnika Općina Gola 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Nino Vela Zamjenik gradonačelnika Grad Split 14.06.2017. 14.06.2017. Da
Ruža Veselčić-Šijaković Općinski načelnik Općina Tovarnik 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Vladislav Veselica Član uprave JADRANSKI NAFTOVOD d.d. 12.02.2020. 12.02.2020. Da
Branka Veselinović Zamjenik općinskog načelnika Općina Lovinac 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Jugoslav Vesić Općinski načelnik Općina Erdut 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Marko Vešligaj Gradonačelnik Grad Pregrada 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Jakov Vetma Općinski načelnik Općina Klis 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Ervin Vičević Općinski načelnik Općina Selnica 29.05.2017. 29.05.2017. Da
Aca Vidaković Općinski načelnik Općina Okučani 26.05.2017. 26.05.2017. Da
Nelica Vidić Zamjenik predsjednika Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave (DKOM) 16.07.2019. 16.07.2019. Da

Stranice