Početna
 

Tomislav Sokol

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
22.09.2017. do 02.07.2019.
Pomoćnik ministra Ministarstvo znanosti i obrazovanja
26.01.2017. do 21.09.2017.

Izvješće o imovinskom stanju