Početna
 

Zdravko Zrinušić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ministarstvo financija 24.09.2020.
Državni tajnik Ministarstvo financija
01.06.2018. do 24.09.2020.
Pomoćnik ministra financija i ravnatelj Porezne uprave u Ministarstvu financija Ministarstvo financija - Porezna uprava
22.02.2016. do 31.05.2018.

Izvješće o imovinskom stanju