Početna
 

Zlatko Hasanbegović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
27.10.2016. do 22.07.2020.
Ministar Ministarstvo kulture
22.01.2016. do 19.10.2016.