Početna
 

Andro Krstulović Opara

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 15.09.2021.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 14.06.2017.
Savjetnik Predsjednika Republike Hrvatske Ured Predsjednika Republike Hrvatske
20.02.2015. do 16.08.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Gradonačelnik Grad Split
14.06.2017. do 06.06.2021.