Početna
 

Martin Baričević

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Jasenice 25.05.2017.
Općinski načelnik Općina Jasenice
24.05.2013. do 24.05.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 27.10.2016.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
OPG MARTIN BARIČEVIĆ Osobno Ne