Početna
 

Stjepan Kovač

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 22.07.2020.
Gradonačelnik Grad Čakovec
27.05.2013. do 24.05.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Gradonačelnik Grad Čakovec 25.05.2017.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
COM d.o.o. Osobno 33.33% Da ŽELJKO MAJER

Izvješće o imovinskom stanju