Početna
 

Miroslav Šeparović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Predsjednik Ustavni sud Republike Hrvatske 13.10.2017.
Predsjednik Ustavni sud Republike Hrvatske
13.06.2016. do 13.10.2017.
Sudac Ustavni sud Republike Hrvatske
14.04.2009. do 12.06.2016.