Početna
 

Boris Milošević

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 24.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.07.2020. do 23.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Ministarstvo uprave
11.02.2016. do 13.10.2016.
Pomoćnik ministra Ministarstvo uprave
19.01.2012. do 11.02.2016.

Izvješće o imovinskom stanju