Početna
 

Berislav Šipuš

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo kulture
24.04.2015. do 22.01.2016.
Zamjenik ministra Ministarstvo kulture
01.01.2012. do 23.04.2015.