Početna
 

Ivan Vrdoljak

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Potpredsjednik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 19.06.2017.
Zastupnik Hrvatski sabor
30.01.2016. do 14.10.2016.
Ministar Ministarstvo gospodarstva
16.11.2012. do 22.01.2016.