Početna
 

Stjepan Milinković

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Gola 21.05.2021.
Općinski načelnik Općina Gola
26.05.2017. do 20.05.2021.
Općinski načelnik Općina Gola 26.05.2017.
Općinski načelnik Općina Gola
27.05.2013. do 25.05.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
Ordinacija opće medicine dr. Stjepan Milinković Osobno Ne