Početna
 

Ada Damjanac

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik općinskog načelnika Općina Fažana 09.06.2017.
Općinski načelnik Općina Fažana
23.05.2013. do 08.06.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Izvješće o imovinskom stanju