Početna
 

Ante Babić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Pomoćnik ravnatelja Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje
23.01.2017. do 19.06.2017.
Zamjenik ministra Ministarstvo socijalne politike i mladih
25.02.2016. do 17.11.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 19.06.2017.
Općinski načelnik Općina Lovreć
23.05.2013. do 25.02.2016.

Izvješće o imovinskom stanju